Kalite Politikası

Kalite Politikası

Huzur AVŞ İnşaat deprem kuşağında yer alan bölgemizin gerçeklerinden yola çıkarak depreme dayanıklı ürünler ve yapılar inşa eder. İnsan yaşamına değer veren ve bunun  için kaliteden ve güvenlikten  ödün vermeyen şirketimiz,  kaliteye ulaşma yolundaki en büyük değerin insan olduğunun  bilincindedir.

Şirketimiz bütün bu yükümlülüklerin, çevresine olan sorumluluklarının farkında olarak, geçmişini geleceğe taşıma arzusundadır.

En büyük kontrolün özdenetim olduğunu düşünen firmamız, oluşturduğu mekanizma ile kendi kendini denetlemekte, en doğru çözümleri sunmaktadır.

Huzur AVŞ İnşaat Tic. Ve San. Ltd. Şti. Meslek İçi Eğitimleri hizmet kapsamında ele alarak çalışanlarını bu bağlamda teşvik eder ve gereken kaynaklara ulaşılmasını sağlar.

Hizmetin güvenilir kaynaklar tarafından yürütülmesi gerektiğine inandığımız için deneyimli teknik

kadromuz yeni gelişmeleri sürekli takip etmektedir.

Huzur AVŞ İnşaat; Bugüne kadar prensip edindiği; Kalite, Güven ve Doğruluk ilkelerinden vazgeçmeyerek sektöründe, kalitede lider olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Huzur AVŞ İnşaat; 1. Derece deprem kuşağında bulunan bölgemizde; şartname ve standartlara uygun, depreme dayanıklı, çevreye saygılı, doğru planlama ve uygulama ile zamanında, hatasız yapılar üretmeyi ilke edinmiştir.

Huzur AVŞ İnşaat’ta kalite politikamız, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, meslek içi eğitimlerle, deneyimli ve bilgili çalışanlarıyla, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır.


Proje ve Hizmetlerimiz

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Bizi Arayın !

(0532) 745 02 29- (0534) 207 56 19

POWERLINK İZİNSİZ KOPYALANMAZ.